Odstoupení od Kupní smlouvy

Nevyhovující zboží zakoupené prostřednictvím internetu můžete vrátit bez udání důvodu na své náklady do 14 dnů od jeho převzetí.

Co je potřeba udělat?

  1. Ve 14-denní lhůtě nám zašlete e-mailem nebo poštou informaci o Odstoupení od Kupní smlouvy, můžete k tomu využít:

    FORMULÁŘ PRO ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY.docx 

    FORMULÁŘ PRO ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY.pdf

  2. Nepoškozené zboží zašlete co nejdříve (nejpozději však do 14 dnů od Odstoupení od smlouvy) zpět nebo předejte osobně na adrese: Miloslav Kubín, Růžová 737/7, 74235 Odry, Česká republika, případně Ludmila Hrabálková, Opavská 688, 74901 Vítkov, Česká republika.
  3. Vrácené zboží pečlivě zabalte, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy. K výrobku přiložte kopii faktury, požadavek na Odstoupení od Kupní smlouvy a číslo vašeho bankovního účtu. Přiložené dokumenty usnadní identifikaci výrobku a pomohou k rychlému vyřízení vašeho požadavku.
  4. Zboží uveďte pokud možno do původního stavu, předejdete tím možnému snížení vrácené částky o náklady vynaložené na uvedení zboží do původního stavu.
  5. Doporučujeme Vám odesílanou zásilku pojistit na částku vráceného zboží. V případě, že odesílanou zásilku nepojistíte a ta bude následně při přepravě poškozena či ztracena, zodpovědnost za vzniklou škodu nesete výhradně Vy.
  6. Zboží nezasílejte zpět na dobírku, zásilka bude odmítnuta.

Peníze za zboží Vám zašleme na váš bankovní účet co nejdříve, nejpozději do 14 dnů od Odstoupení od Kupní smlouvy, ne však dříve než dojde k doručení vraceného zboží zpět k nám. Náklady na vrácení zboží jsou v tomto případě na straně Kupujícího.

Na Odstoupení od Kupní smlouvy do 14 dnů nevzniká právo v případě zakoupení zboží v rámci obchodní či podnikatelské činnosti (IČ).

Kompletní podmínky pro Odstoupení od Kupní smlouvy naleznete v 6. bodu VŠEOBECNÝCH OBCHODNÍCH PODMÍNEK.